Starý dobrý western
20. ročník, 3. až 5. srpna 2018
 
Aktuality
O festivalu
Program
Vstupenky
Další informace
Partneři festivalu
Fotogalerie
Minulé ročníky
Kontakty
Kniha návštěv


Country kapela Gympleři Vsetín


Počítadlo.cz


O FESTIVALU

19. ročník se uskutečnil již tradičně první víkend (pátek, sobotu a neděli) v srpnu, což v roce 2017 vyšlo na dny 4. - 6. srpna 2017. Místem konání byla jako vždy tradičně Bystřička-přehrada u Vsetína. Festival pořádá Country kapela Gympleři Vsetín, z.s.

Během uplynulých ročníků festival STARÝ DOBRÝ WESTERN překonal očekávání pořadatelů i diváků a pozvedl se mezi nejlepší a největší festivaly tohoto zaměření v České republice. Další ročník této snad jediné přehlídky zaměřené na country a bluegrassovou hudbu, s přesahem k folku a trampské hudbě, si klade za cíl opět potěšit všechny příznivce těchto žánrů.

V průběhu tří dnů si můžete na třech hudebních scénách vychutnat na 30 kvalitních amatérských, poloprofesionálních i profesionálních hudebních seskupení z České a Slovenské republiky. Program letošního ročníku nabízí opět hodnotnou produkci na dvou hudebních scénách, v průběhu sobotního odpoledne předání ocenění Association for Main Scene of Country Music za životní přínos country hudbě a nebude chybět spousta doprovodného programu ve stylu country & western s mnoha dalšími překvapeními.

Scéna Letní kino - klikni pro zvětšení      

Stejně jako předcházející ročníky, bude i ten letošní plný kvalitní hudby, milých lidí a nezapomenutelných zážitků.